Galéria
Gyermeknap a Radó szigeten 2026
- 2026. május 31.|Tóth Mónika
Május utolsó hétvégéjén ismét részesei lehettünk a Győri Gyermekpikniknek, ahol a Kossuth iskola tanulói örömmel kapcsolódtak be a programokba.
Kozmetikus tanulóink egész nap csillámtetoválásokat készítettek a gyerekeknek, míg fodrász tanulóink szebbnél szebb hajfonásokkal tették még vidámabbá az eseményt. A sok mosoly, a kíváncsi tekintetek és a folyamatos érdeklődés mind azt bizonyította, hogy nagy sikere volt a fiatalok munkájának.
Külön öröm volt látni, hogy diákjaink szakmai tudásuk mellett kedvességükkel, türelmükkel és segítőkészségükkel is példát mutattak. Az ilyen alkalmak lehetőséget adnak arra, hogy valódi helyzetekben próbálják ki magukat, miközben aktív részesei lehetnek városunk közösségi életének.













